Hakkımızda

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de Santral ve Güvenlik Kamera, Alarm, vb. Bilişim Faaliyetleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet ve Bilişim Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 Yılında Şişli Mecidiyeköy ‘de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2004 yılından bu güne firmamız ağırlıklı olarak Santral & Güvenlik Sistemleri, İnternet Hizmetleri ve Bilgisayar Teknik Servis pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2005 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında ; Santral Satış & Kurulum (Teknik destek),  Güvenlik Sistemleri (Kamera,Alarm,Personel Takip vb.), Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri,  Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS)

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

zymbilisim.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.