Eyüp Güvenlik Kamera Sistemleri

ev ve iş yeri için güvenlik kamera ve alarm sistemleri

ZYM Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Eyüp güvenlik servisi olarak Eyüp ve çevresinde Eyüp Alarm Sistemleri, CCTV, Dome Kamera Kurulum, Güvenlik Sistemleri, IP Kamera Sistemleri sunuyoruz.
Eğer siz de bize ihtiyac duyduğunuz anda müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Sultan Güvenlik Kamera Servisi 0531 777 47 74
Siz değerli müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği , araç kamerası sistemleriyle ilgili projelerinizi
sizin için en kaliteli ve uygun olan güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor projenizi sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.

ofis-ve-isyeri-alarm-guvenlik-sistemleri

ZYM Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak güvenlik kamerası sektörünün önde gelen markalarıyla olan iş ortaklığımız sayesinde sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Dome güvenlik kameraları, IR güvenlik kameraları, IP kameralar, gece görüş özelliğine sahip optik kameralar, araç içi kamera sistemleri
ve kamera kayıt cihazlarıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz.
ZYM Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak;istanbul çevresinde farklı ilçelerdeki şubelerimizde marka-model gözetmeksizin güvenlik kamera
ve alarmlarınızın tamir,bakım,yazılım,onarım işleriyle beraber yedek parça sarf malzemelerinizdeki sorunlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Unutmayın, güvenliğiniz ihmale gelmez.

tüm güvenlik sistemleri

Kamera Sistemleri hakkında bilgi

IP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır.
IP kamera sistemlerinde 1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir.
Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır.
AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır.
Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir.
IP kamera sisteminde depolama NVR cihazları ya da yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır.
IP kamera sisteminde, çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak harddisk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

Yeni Nesil NVR, DVR Kayıt Cihazlarımızda Artık “Statik IP” olması zorunluğu kalkmıştır. Sizleri İnternet sağlayıcınıza aylık ekstra 15 TL Gibi ciddi bir rakkam vermekten kurtarıyoruz. İster Evden İster Cepten İsterenizde Tabletten Kuracağımız Uygulama sayesinde herhangi bir kesinti olmadan izleyebilir. Kayıtları Geri alıp kontrollerinizi yapabilirsiniz.

cepten izleme

cepten izleme

Anahtar kelimeler

Alarm Sistemleri
CCTV
CCTV Kameralar
Dome Kamera Kurulum
Güvenlik Sistemleri
IP Kamera
IP Kameralar
IP Kamera Sistemleri
Kablosuz Kamera Sistemleri
Kamera Güvenlik Sistemleri Şirketleri
Kamera Sistemi Nasıl Kurulur
Kamera Sistemi Telefondan İzleme
Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri Fiyatları
Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi
Kamera Sistemleri
İstanbul Kapalı Devre Kamera Sistemi
Kamera tamircisi
kameracı

Eyüp Alarm Sistemleri
Eyüp CCTV
Eyüp CCTV Kameralar
Eyüp Dome Kamera Kurulum
Eyüp Güvenlik Sistemleri
Eyüp IP Kamera
Eyüp IP Kameralar
Eyüp IP Kamera Sistemleri
Eyüp Kablosuz Kamera Sistemleri
Eyüp Kamera Güvenlik Sistemleri Şirketleri
Eyüp Kamera Sistemi Nasıl Kurulur
Eyüp Kamera Sistemi Telefondan İzleme
Eyüp Kamera Sistemleri
Eyüp Kamera Sistemleri Fiyatları
Eyüp Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi
Eyüp Kamera Sistemleri
Eyüp İstanbul Kapalı Devre Kamera Sistemi
Eyüp Kamera tamircisi
Eyüp kameracı
Eyüp Kamera Proje Çizim

Share

admin

Comments

  1. […] Çağlayan Alarm Sistemleri Çağlayan CCTV Çağlayan CCTV Kameralar Çağlayan Dome Kamera Kurulum Çağlayan Güvenlik Sistemleri Çağlayan IP Kamera Çağlayan IP Kameralar Çağlayan IP Kamera Sistemleri Çağlayan Kablosuz Kamera Sistemleri Çağlayan Kamera Güvenlik Sistemleri Şirketleri Çağlayan Kamera Sistemi Nasıl Kurulur Çağlayan Kamera Sistemi Telefondan İzleme Çağlayan Kamera Sistemleri Çağlayan Kamera Sistemleri Fiyatları Çağlayan Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi Çağlayan Kamera Sistemleri Çağlayan İstanbul Kapalı Devre Kamera Sistemi Çağlayan Kamera tamircisi Çağlayan kameracı Çağlayan Güvenlik Kamera Proje Çizim Çağlayan Güvenlik Kamera Proje işi […]

Comments are closed.